با آموزش نقاشي به شيوه نوين در نگارخانه بي دل

محدودیت زمان و مکان را برای شما حذف کرده ایم
هيچ وقت براي آموزش دير نيست
چقدر برایارزش قائل هستید؟

چقدر روی خودتان سرمایه گذاری کرده اید.؟

با استفاده از آموزش های طراحي و نقاشي در وب سايت نگارخانه بي دل می توانید به سرعت توانايي علمي و عملي كسب کرده و در عرصه آموزش و پذيرش سفارش و كسب و كار موفق شوید.

دنیایی از آموزش های متنوع در زمينه طراحي و نقاشي در نگارخانه بي دل ارائه شده است که با استفاده آنها می توانید  به شكوفايي و پیروزی برسيد.

تنها كافيست كه اراده كنيد و انگيزه خود را براي درخواست آموزش از ما تقويت نماييد.

کیفیت بالا ویدئویی

پرداخت امن

آموزش آنلاين و كلاس هاي مجازي آموزشگاه نقاشي “نگارخانه بي دل” بستر امني است براي رفع نيازهاي افرادي كه به هر دليلي امكان شركت در كلاس هاي حضوري را نداشته و آموزش هاي از راه دور و كلاس هاي آنلاين و آموزش مجازي رامغتنم مي شمارند.

سعي بر اين شده است كه تا حد امكان محتواي آموزشي كلاس هاي آنلاين طراحي و نقاشي، با آموزش ها و سرفصل هاي تعيين شده براي كلاس هاي حضوري آموزشگاه برابري كرده و كارايي بالايي در چهارچوب آموزش هاي غيرحضوري را در بر داشته باشد.

قصد یادگیری چه آموزشي را دارید؟

آموزش مباني طراحي

آشنايي از صفر تا صد

آموزش نقاشي چهره

آشنايي عملي و بهينه

آموزش سياه قلم

دوره مقدماني

آموزش سياه قلم

دوره پيشرفته
0
دوره آموزشی
0
ساعات آموزش

مشاهده دوره های آموزشی

نگارخانه بي دل جهت اطمینان هرچه بیشتر مشتریان خود موفق به دريافت نماد الکترونیک يك ستاره از مرکز توسعه فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال تحت نظارت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و همچنین نمادملی ثبت (رسانه های دیجیتال) گردیده است که در وب سایت قابل مشاهده می باشد.

همچنين اين نگارخانه با داشتن درگاه امن پرداخت الکترونیک از بانک پارسيان در تلاش است تا با ارائه بهترین خدمات آنلاین برای کلیه هموطنان عزیز در خدمت گذاری آماده باشد. شما نیز هم اکنون به خانواده بزرگ نگارخانه بي دل بپیوندید.

از همین امروز برای آینده هنري خود برنامه ریزی کنید. 

فهرست
0
سبد خرید شما